VITRINSKÅP, mahogny, Art Deco.

155620. VITRINSKÅP, mahogny, Art Deco.

höjd 177, bredd 185, djup 64 cm.

skador, slitage, lös rygg samt hyllplan saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 186