Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
FARTYGSMODELL, Regalskeppet Wasa, 1900-tal.
15561. FARTYGSMODELL, Regalskeppet Wasa, 1900-tal.
Längd 94 cm.
Slitage, smärre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 94 cm.
Slitage, smärre skador.
Auktionshuset Kolonn
1 105