IDA MALM. Relief, "Kulla från Nås i Dalarna", signerad och daterad, Bergsjö 1941.

155603. IDA MALM. Relief, "Kulla från Nås i Dalarna", signerad och daterad, Bergsjö 1941.

Utförd på trä, mått 27,5 x 19 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 908