SOFFBORD, glasskiva, kromad metall, NK. 1900-talets sista kvartal.

155600. SOFFBORD, glasskiva, kromad metall, NK. 1900-talets sista kvartal.

Inköpt på NK. Längd 145, bredd 85, höjd 49 cm.

Bruksslitage. Minre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 693