SATSBORD, 3 delar, Jason Ringstedt, Danmark, 1900-talets andra hälft.

1555909. SATSBORD, 3 delar, Jason Ringstedt, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Brickmärkt.
Höjd 47 - 53 cm
Bredd 32 - 58 cm.

Slitage, märken, repor, rangliga, vissa ben limmade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.
Höjd 47 - 53 cm
Bredd 32 - 58 cm.

Antal besök: 693