OKÄND KONSTNÄR. Erotiska träsnitt på pergamentpapper, 2 st, Japan. 18/1900-tal.

155575. OKÄND KONSTNÄR. Erotiska träsnitt på pergamentpapper, 2 st, Japan. 18/1900-tal.

Mått, 7,5 x 10,5 cm. resp 9,5 x 12,5 cm. Ett av bladen uppfordrat.

Smärre slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 516