KÖKSSOFFA, Eklunds Möbler, 1900/2000-tal.

1555550. KÖKSSOFFA, Eklunds Möbler, 1900/2000-tal.

Furu. Med förvaring. Längd ca. 144 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 485