SIMON ARNE. KRABBOR.

SIMON ARNE. KRABBOR.
1555301. SIMON ARNE. KRABBOR.

Signerad och daterad 1985, gouache på papper, 49x65 cm.

Ram med hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1555301. SIMON ARNE. KRABBOR.

Ram med hanteringsslitage.

Antal besök: 1 661