SKEPPSMODELL, tremastad, 1900-tal.

1555193. SKEPPSMODELL, tremastad, 1900-tal.

Med ställ.
Längd ca 50, total höjd 39 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ställ.

Slitage, skador.

Antal besök: 444