Krukor, 4 stycken, WALDEMARSUDDEKRUKAN, Prins Eugens Waldemarsudde.

1554973. Krukor, 4 stycken, WALDEMARSUDDEKRUKAN, Prins Eugens Waldemarsudde.

5 st Prins Eugens Waldemarsudde.
2 stycken: höjd 15,5 cm
1 styck: höjd 12,5
1 styck: höjd 13 cm, diameter 24,5 cm.

Bruksslitage med missfärgningar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stycken: höjd 15,5 cm
1 styck: höjd 12,5

Antal besök: 14 796