RING, 18k vitguld med briljanter, JLAN Göteborg, 1971. Vikt 3,5g.

15548. RING, 18k vitguld med briljanter, JLAN Göteborg, 1971. Vikt 3,5g.

Stämplad JLAN Göteborg 1971.
8 + 1 briljanter enligt gravyr tot 0,31ct.
Ringstorlek ca 18.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad JLAN Göteborg 1971.
Ringstorlek ca 18.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 218