BORD OCH STOLAR, 9 delar, 1900-tal.

15547. BORD OCH STOLAR, 9 delar, 1900-tal.

Bestående av bord och 8 stolar, 2 iläggskivor, bordets längd 140, bredd 100, höjd 73 cm, iläggsskivornas längd 48 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 811