BAROGRAF, 1900-tal.

BAROGRAF, 1900-tal.
1554350. BAROGRAF, 1900-tal.

Stämplad HF 681. Stomme i trä. Huv med glasade sidopartier. Detaljer i mässing. Längd 36 cm, bredd 21 cm, höjd 22 cm.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksskick, ställvis nött i stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!
1554350. BAROGRAF, 1900-tal.

Antal besök: 1 563