PLURA JONSSON. Färglitografi, signerad och numrerad EA IV/XL.

155417. PLURA JONSSON. Färglitografi, signerad och numrerad EA IV/XL.

"Atlantis", 52 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Plura Jonsson (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Atlantis", 52 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Plura Jonsson (Född 1951)

Antal besök: 3 467