Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
KOPPARGRYTA PÅ BENSTÄLLNING, 1900-tal.
1553970. KOPPARGRYTA PÅ BENSTÄLLNING, 1900-tal.
Mått 30x65 cm, höjd 68 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 30x65 cm, höjd 68 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
249