FICKUR, Eichmüller.

FICKUR, Eichmüller.
1553875. FICKUR, Eichmüller.

Guldfärgad. Diameter ca 47 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Baksida med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1553875. FICKUR, Eichmüller.

Antal besök: 408