OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, monogramsignerad CR.

155384. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, monogramsignerad CR.

Pojke med Tyrolerhatt, 20 x 14 cm.

Färgslitage och mindre märken vid ramens kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 857