ALBERTO LA MONACA. Akvarell, signerad. (1862-1936) Italien.

155382. ALBERTO LA MONACA. Akvarell, signerad. (1862-1936) Italien.

Kvinna i folkdräkt. 32 x 23 cm.

Stifthål i bildens övre och undre kant. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 176