SOFFA, röd plysch, 1900-talets första hälft.

1553827. SOFFA, röd plysch, 1900-talets första hälft.

Längd 175 cm. Djup 55 cm. Rygghöjd 77 cm.

Slitage samt färgskiftningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 747