BOHYLLA, gustaviansk stil, ek, 1900-tal.

15536. BOHYLLA, gustaviansk stil, ek, 1900-tal.

Längd 154, bredd 35, höjd 100 cm.

Slitage, sprickor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 697