ERNST KÜSEL. Akvarell, signerad.

1553478. ERNST KÜSEL. Akvarell, signerad.

Ram cirka 75 x 105 cm, akvarell cirka 67 x 95 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 142