Porslinskanna. Kina.

Porslinskanna. Kina.
155336. Porslinskanna. Kina.

Höjd 7 cm, diam 11 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
155336. Porslinskanna. Kina.

Höjd 7 cm, diam 11 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Antal besök: 1 000