BARSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad, intarsiadekor.

155331. BARSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad, intarsiadekor.

Två dörrar med glashållare, invändig inredning med hyllor och speglar, invändig belysning. En låda i sargen. Höjd 117 cm, bredd 82 cm, djup 42 cm.

Bruksslitage, förekomst av fläckar på skivan, smärre repor och slagmärken. Belysning ej testadsamt ett ben sitter löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 155