RYNO FRIBERG. Blommande träd vi vatten, olja på duk, signerad och daterad 1976.

155324. RYNO FRIBERG. Blommande träd vi vatten, olja på duk, signerad och daterad 1976.

54 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Antal besök: 733