UPPSATSSKÅL, nysilver och glas, Hallbergs guldsmeds Ab, 1900-talets första hälft.

1552974. UPPSATSSKÅL, nysilver och glas, Hallbergs guldsmeds Ab, 1900-talets första hälft.

Höjd 27,5 cm. Övre diameter 24 cm.

Minimala kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimala kantnagg.

Antal besök: 261