KOPPARKITTEL med lock, 1800-talets senare del.

155282. KOPPARKITTEL med lock, 1800-talets senare del.

Höjd 22 cm
Diameter 32,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm
Diameter 32,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 639