SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal.

15525. SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal.

Skyltmärkt, nyckel finns, längd 90, bredd 45, höjd 108 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 051