STOLAR, ett par, Gustavianska provinsarbeten, 17/1800-tal.

155256. STOLAR, ett par, Gustavianska provinsarbeten, 17/1800-tal.

Framtagen engelsk röd originalfärg. Höjd 88 cm, bredd 46 cm.

Lösa senare sitsar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 887