AGNETA HEMERT. Blandteknik.

AGNETA HEMERT. Blandteknik.
1552204. AGNETA HEMERT. Blandteknik.

Byggnad, signerad, daterad 1982, 33x38 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 567