SIDEBOARD, 1900-talets tidiga hälft.

155177. SIDEBOARD, 1900-talets tidiga hälft.

Träfanér med metallbeslag. 3 skåp med hyllplan, 10 lådor. Längd 246, bredd 53, höjd 83 cm.

Slitage, märken, fuktskador, torrsprickor, lagningar. 1 skåpshylla utan fungerande hållare. Skiva lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 147