SPEGELSKÄNK, nyrenässans, sent 1800-tal.

155155. SPEGELSKÄNK, nyrenässans, sent 1800-tal.

Längd 106, bredd 49, höjd 188 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 175