TANDLÄKARSKÅP, 1930-tal.

155130. TANDLÄKARSKÅP, 1930-tal.

Vitmålad metall och glas. 3 flyttbara hyllplan av glas i överdel. Nedre del med dörr och hyllplan av plåt. Låsbar övre och nedre dörr med samma nyckel.
Höjd 170 cm, längd 61 cm, djup 37 cm.

Bruksslitage. Nagg på hyllplan. Nummer skrivet på nedre högra sidans sockel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 451