Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FRANSK KONSTNÄR. Motiv från Provence. Olja på duk. Osignerad.
155124. FRANSK KONSTNÄR. Motiv från Provence. Olja på duk. Osignerad.
45 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 60 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 171