BORD MED SKÅP OCH LÅDA, ett par, 1930-tal.

155100. BORD MED SKÅP OCH LÅDA, ett par, 1930-tal.

Våtmålad metall samt skiva av trä. Låda och skåp. Svängbar låda som öppnas från hörn.
Höjd 82 cm, längd 43 cm, bredd 43 cm.

Slitage. En skiva vitmålad. Stag saknas på ena bordets baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 933