RIPSMATTA, 1072 cm, 1900-tal.

RIPSMATTA, 1072 cm, 1900-tal.
1550886. RIPSMATTA, 1072 cm, 1900-tal.

Bredd 72 cm
Längd 1072 cm.

Bruksskick, ställvis nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 72 cm
Längd 1072 cm.

Antal besök: 524