PIERRE ALECHINSKY. "VOLCAN DÉPEINT", 1971.

1550606. PIERRE ALECHINSKY. "VOLCAN DÉPEINT", 1971.

Signerad, numrerad 266/300, färglitografi, dagmått ca 64,5x48,5 cm.
Referens: Riviere 501.

Ej examinerad ur ram.

Pierre Alechinsky (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

Referens: Riviere 501.

Ej examinerad ur ram.

Pierre Alechinsky (Född 1927)

Antal besök: 508