BRICKA, metall, Iran, 1900-talets andra hälft.

1550153. BRICKA, metall, Iran, 1900-talets andra hälft.

Diameter 82 cm.

Bruksslitage
Ytterkant ställvis något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 82 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 024