FIGURINER, 2 st, skuret trä, signerade.

154981. FIGURINER, 2 st, skuret trä, signerade.

Höjd ca 11 resp. 14 cm.

Slitage, smärre skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 resp. 14 cm.

Antal besök: 948