STOLAR, 4 st, Leksandsmodell, 17/1800-tal.

15498. STOLAR, 4 st, Leksandsmodell, 17/1800-tal.

Bemålade. Spjälad rygg samt kopplade ben.

Slitage, lagningar och skador. Renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 640