SKRIVBORDSSTOL, ek, industri, 1900-talets första hälft.

154957. SKRIVBORDSSTOL, ek, industri, 1900-talets första hälft.

Klädd dyna.
Höjd till sits 48 cm, totalhöjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd dyna.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 855