BOCKBORD, mahogny, nyare tillverkning.

1549361. BOCKBORD, mahogny, nyare tillverkning.

Bockbord på bemålad benställning.
Mått: 132 x 82 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, skiva med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 394