ULF WAHLBERG. Litografi, signerad, numrerad och daterad -94.

154931. ULF WAHLBERG. Litografi, signerad, numrerad och daterad -94.

Boxer. Mått 26 x 37 cm.

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Boxer. Mått 26 x 37 cm.

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Antal besök: 2 124