PO. ROSSANDER. Olja på duk, signerad och daterad 1979.

154924. PO. ROSSANDER. Olja på duk, signerad och daterad 1979.

Mått 25 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 25 x 33 cm.

Antal besök: 2 181