VAS, porslin, Kina, trol. 1800-tal.

154906. VAS, porslin, Kina, trol. 1800-tal.

Dekor av fågel fenix, höjd ca 24,5 cm.

Smärre slitage och tillverkningsdefekter.

Antal besök: 2 138