TELEFONHYLLA, teakfanér/string, 1900-talets mitt.

1548890. TELEFONHYLLA, teakfanér/string, 1900-talets mitt.

Längd 32 cm, djup 19 cm, höjd 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 153