SKRIVBORD. David Rosén för NK. 1950-tal.

154790. SKRIVBORD. David Rosén för NK. 1950-tal.

Teak. Två utdragbara lådor. Fällbara klaffar. Total längd 195 cm.

Mindre hål och repor i bordsskiva. Repor på bordsben.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 257