DUK, Kina, 1900-tal.

DUK, Kina, 1900-tal.
154785. DUK, Kina, 1900-tal.

Ca 200x160 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
154785. DUK, Kina, 1900-tal.

Ca 200x160 cm.

Slitage.

Antal besök: 592