FIGURIN, glas, sannolikt Murano, 1900-tal.

154781. FIGURIN, glas, sannolikt Murano, 1900-tal.

Tupp, höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tupp, höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 592