TORD LEANDER ENGSTRÖM. Pastell.

1547666. TORD LEANDER ENGSTRÖM. Pastell.

Spansk by. Signerad samt daterad -65. 25x36 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 435