SKRIN med pärlemordekor, 1900-tal.

15474. SKRIN med pärlemordekor, 1900-tal.

Pärlemordekor med bland annat fåglar.
Längd 34, bredd 25, höjd ca 14 cm.

Slitage. Smärre skador. Lås löst, nyckel saknas. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 474